?>

נומרולוגיה ייעוץ והכוונה מהזווית של אור


המאמר הזה מוקדש לנושא היועצים בעולם המיסטיקה.  נכון יותר לנושא המפגשים עם יועצים למיניהם.  לאינטגרציה שבין היועץ למתייעץ ועל התוצאות ומשמעותם.  הרגשתי צורך לכתוב על הנושא, כיוון שבמהלך עשרים שנות פעילותי כנומרולוגית, אני פוגשת סיפורים שונים ומשונים מלקוחות שמגיעים אלי. אין לי ספק שרובנו הלכנו לפחות פעם אחת בחיינו למפגש ייעוץ בנומרולוגיה, אסטרולוגיה, קלפים, קפה, תקשור וכו.

בדרך כלל נגיע לאחד מאלה, בתקופה בא אנו עומדים על צומת דרכים בחיינו, מתלבטים, בוחנים אפשרויות של שינויים בקריירה, זוגיות, הולדה, פרנסה, מעבר דירה ועוד.  או אולי חיפשנו חיזוק על מהלך או רעיון חדש.

אז מה באמת אנו מחפשים?

תשובות לשאלות?  או אולי שמישהו כבר יגיד לנו מה לעשות עם החיים האלה.  מה יקרה לי? מה יהיה לי? יהיה לי כסף?  אני אנשא ועם מי?  כמה ילדים יהיו לי? ועוד שאלות ובקשות הזויות שפגשתי כמו:  כמה זמן אני אחיה ומתי אמות?  אז אני באופן אישי לא מתעסקת בחישוב קיצין.  תודה לאל.  ומה עם אלה שמבקשים ממני סוג של מאגיות שחורות וקסמים: להחזיר ולבטל אהבות, להסיר, לשתול ולעקור קללות, עין הרע וכאלה.  גם במקרים האלה אני דוחה את הלקוח על הסף. לשמחתי גם בזה אני לא מתעסקת.

והנה דוגמאות שלקוחות סיפרו לי:  הגיע אלי אישה בשנות החמישים לחייה.  מאוד לחוצה, סיפרה שבעלה חולה, היא הלכה לייעוץ בהמלצת חברה למתקשרת ופותחת בקלפים, שאמרה לה: שלא משנה כמה יטפלו בבעלה תוך שנה הוא ימות. בשורת איוב, עצם הידיעה הדירה שינה מעיניה, הכניסה אותה לחרדות ולחץ מיותר.
אישה אחרת שהלכה לנומרולוג בנושא העסק המשותף שלה ושל בעלה, שנמצא בקשיים כלכליים.  קיבלה תשובה:  שהעסק הוא לא הבעיה, המהלך החשוב יותר שעליה לעשות זה להתגרש מבעלה. כי גורלית אם תהיה נשואה לו הוא ימות. באקט הגרושין היא למעשה תציל אותו ממוות.
והנה עוד סוג של ייעוץ מאוד נפוץ ועליו אני שומעת הרבה מנשים רווקות החפצות בזוגיות. הן מגיעות ליועצים שמבטיחים להן שהן תפגושנה את נסיך החלומות שהשם שלו מתחיל באות מסויימת. אותן נשיםמחכות או מחפשות את גימל, למד או אלף.  ועדיין לא מצאו.

הסיפורים הם אין סופיים ואלה הם רק דוגמא קטנה למה שאני שומעת מלקוחות שמגיעים אלי נסערים, מבוהלים ואובדי עצות.   מבלי לפגוע באף בעל/ת מקצוע בתחום. אני שואלת את עצמי ואתכם: מה הרעיון העומד מאחורי האינפורמציה הזו? מה לעזאזל אפשר לעשות איתה? לאיזה תוצאה היא מובילה?

כמובן שבעידן הזה ההיצע הוא עצום, יש אין סוף יועצים ומטפלים.  אנשים מגיעים ליועצים דרך המלצות, או פרסום.
אז מי הוא יועץ טוב? והיכן המתייעץ /הלקוח בכל התמונה?

לדעתי הכל מתחיל ממזמין הייעוץ /הלקוח.  כי באמת אנו צריכים לבדוק עם עצמנו מה הצורך שלנו ולמה אנו מצפים מפגישת ייעוץ.  יועץ שיגיד לנו מה קרה, מה יהיה ומה יקרה? או יועץ שינחה, יכווון וייעץ לנו.  הכל באמת עניין של בחירה התכווננות  ומודעות.

ומכיוון שאני נומרולוגית אני רוצה לפרט מעט מהזווית שלי:

מפה נומרולוגית מתבססת על תאריך לידה ושם פרטי ומשפחה של האדם.  מפה נומרולוגית שלמה הינה פועל יוצא של חישובים שנעשים על ידי פעולת צמצום, חיבור וחיסור של האותיות והמספרים.  המפה מאפיינת את הפוטנציאל הגלום בנו.  התכונות, החוזקות,, החולשות וכיצד נביא אותם לידי ביטוי.    האפשרויות וההזדמנויות הטמונות בהווה ובעתיד.  רק בנו תלוי הדבר אם נביא לידי ביטוי את הדברים כהלכה ואיזה צד נבחר לבטא.  המפה מציינת היכן אנו נמצאים, לאיזה כיוון עלינו ללכת ומהו ייעודנו. זו אשליה לחשוב שמישהו אחר יכול לחולל עבורנו את המציאות שלנו, או לעשות את העבודה במקומנו.  ברור לגמרי שייעוץ איכותי מטרתו לפרוס לפנינו את המפה, להציג את האפשרויות אל לא לקבוע מה יהיה ויקרה בדיוק, כי אז הטריטוריה והאפשרויות מצטמצמות ומוגבלות העיתויים והזמנים המסתמנים במפה מכוונים למתי, למה ואיך.

האם חשבתם פעם על כך שכולנו יצירי האל,  וכל אחד מאיתנו הוא ניצוץ מהאור האינסופי.  בכולנו מפעמת רוח האלוהים וכולנו ברואים בצלמו.  אנו השותפים האמיתיים עם גורלנו.
כולנו מכירים את השותפות שאנו יוצרים במערכת יחסים אנושית, כמה מאמץ וכוונה אנו משקיעים.  ומה עם השותפות שלנו עם האני הפנימי בגרעין הליבה שלנו?   החיבור הכי חשוב, למי ומה שחי ופועם בתוכנו.  החיבור הזה שיכול להביא להבדל הגדול, וליצירה המשותפת עם עצמנו.  הכוונה המשותפת שלנו עם האני הפנימי תחולל את מציאות חיינו.

יועץ טוב יעסוק באבחון, ייעוץ והכוונה.  יתנהג בענווה, חמלה ובגובה העיניים אל מול הזולת.  לא ינצל את כוחו לרעה, ימכור אשליות ויחרוץ גורלות.

בל נשכח:  לנו הבחירה החופשית.   מכל היצורים בעולם רק לאדם יש חופש בחירה מוחלט וזהו הביטוי לכך שהאדם "נברא בצלם אלוהים" (בראשית א 26 ).

לכל אלה שמחפשים ייעוץ והכוונה באופן קבוע , או רוצים להבין ולדעת יותר ולעומק על עצמם, אני ממליצה בחום על  קורס נומרולוגיה  אשר יעניק תובנות ותשובות לשאלות רבות.

הדרך הטובה לנבא את העתיד היא ליצור אותו.

אז תעשו בחירות טובות ולטובתכם הנעלה ביותר.

"ישנן שתי דרכים להפיץ את האור:  להיות נר או המראה המשקפת אותו"  (אדית וורטון)

בהצלחה

______אור

להפיץ את האור

Comments are closed.