?>

קצת עלי

אור כהן נומרולוגיהנעים מאוד אני אור                                                         עוסקת בתחום הנומרולוגיה כ- 22   שנים.
אני שמחה שהגעתם לאתר שלי
אספר לכם אודותיי, כיצד הגעתי לתובנה  שייעודי עליי אדמות הוא להראות לזולת את הדרך הנכונה בחיים.  להדליק לו את האור.

הכול התחיל הרבה קודם לכן.

כילדה צעירה מאוד סעדתי את סבתי שהייתה עיוורת ולימים חולה ומוגבלת.   ליוויתי אותה, ידי בידה לכל מקום. שימשתי לה כמאור עיניה.   הקשר איתה היה מאוד מיוחד, אהבתי אותה מאוד והרגשתי אהבה רבה מצידה – מעין אהבה ללא תנאי למרות עיוורונה חשתי מוגנת במחיצתה.
בהיותי בגיל 12 נפרדתי מסבתי. כילדה התמקדתי בכאב הפרידה, החלל הגדול שנוצר בתוכי והשאלות הרבות שנותרו ללא מענה.  אך בדיעבד אני שמחה על כך שחוויתי כבר בילדותי חמלה ואהבה ללא תנאי.

לימים נשאתי (גיל 17.5 ) הפכתי לאם כבר בגיל 18.5 .   ותמיד לאורך כל הדרך הייתי ככותל לבני משפחתי ולחברותיי שחלקן הגדול היו בוגרות ממני בעשור לפחות. ששיתפו והתייעצו איתי  בכל דבר בנושאים קטנים כגדולים.  מעבר לכך ומעניין יותר היה שהשתמשתי באינטואיציה הספונטאנית והטבעית שהייתה כנראה גלומה בתוכי, לא די שהייתי מביעה את דעתי או מציעה את הפתרון שלי, תמיד הייתי מוסיפה לכך את התוצאה העתידית לבוא כפידבק לפעולה או לפתרון המוצע.  לאיכויות אלו כמובן לא הייתי מודעת.

בשנת 1986 נכנסתי לתחום העסקים ניהלתי עסק עצמאי משלי (חנות ממתקים) גיליתי את היכולות שלי במכירות , באומנות, במשא ומתן, ביצירת קשרים, והכי חשוב באהבה שלי לאנשים.  יצרתי קשרים מיוחדים עם הלקוחות שלי, אומנם מכרתי ממתקים אך עוד יותר התחברתי לאנשים ולסיפורי חייהם המרתקים.  מצאתי את עצמי יועצת ומכוונת אותם תוך כדי אריזת סלסלת שוקולד וסוכריות.  ממתיקה להם את היום תרתי משמע..
עדיין לא הבנתי את המשמעות ולאן הגורל מכוון אותי.

לפני כ-22  שנים נקלעתי למשבר אישי. וחיפשתי נקודת אור בחשכה בה הייתי נתונה.
בעודי מדדה ותרה אחר תשובות לשאלות הקשורות למהות ומשמעות חיי עלי אדמות,  נרשמתי לקורס נומרולוגיה וטארוט בעצת ידיד שלי שעסק בתחום כשנתיים.    בנקודה זו בחיי התחיל המסע שלי, חל המפנה הראשון בחיי מעולם החומר אל עולם הרוח והאיזון בניהם.

במהלך השנים תוך כדי תהליך אישי ועבודה עם אנשים למדתי ורכשתי כלים נוספים מתחומים שונים אשר תומכים ומעצימים את היכולות שלי:

•    קבלה וכוח האותיות
•    רייקי – מאסטר רייקי
•    תטא הילינג
•    דמיון מודרך ומודעות
•    מטוטלת
•    קואצ'ינג  תעסוקתי
•    EMF – טכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי של הגוף.

כיום אני מתמקדת בתחום הנומרולוגיה באופן מקצועי, לאור הידע והנסיון הרב שרכשתי במהלך השנים.

תחום הנומרולוגיה מרתק!  עולם ומלואו במלוא מובן המילה.  כאשר אני יוצרת מפה נומרולוגית אני מקבלת סיפור חיים.   כי הרי המספרים והאותיות מספרים את סיפור חיינו.  והמופלא הוא שכל אחד מאיתנו הוא הכוכב הראשי במפה עם אין ספור הזדמנויות ואפשרויות הנתונות לגמרי בידנו וברשות הבחירה שניתנה לנו עוד בטרם לידתנו והגיענו לאוויר העולם. לא במקרה נאמר "הכול צפוי והרשות נתונה".

אני בתחושת מלאות וסיפוק כאשר אנשים המגיעים אלי לייעוץ נומרולוגי  ואלה יוצרים שינויים מהותיים בחייהם.  יוצרים קשר עימי לאחר זמן מה ומספרים לי על כך.
יש המגיעים לייעוץ ובוחרים לקבל בהמשך תהליך ליווי ותמיכה טלפונית.

אני מתרגשת כאשר אני מלמדת ומעבירה מידע לתלמידי.   בקורסי הנומרולוגיה כל אחד ואחת יוצרים הכרות אישית עם עצמם ומפת לידתם.  רוכשים את היכולת להכיר ולעזור  לנפשות הפועלות בסביבתם, ולרכוש כלי רב ערך לייעוץ והכוונה וטיפול בזולת.   התוצאות הן מופלאות ורבות עוצמה.

בהרצאות אני מנחה את הקבוצות השונות שאני פוגשת בהתלהבות רבה. אני חשה כיצד המידע והחוויה אותה אני מעבירהלמשתתפים, פותחת צוהר חדש ומאירה  נידבך נוסף בחייהם.

כל אחד מאיתנו קיבל מתנה מהבריאה – עלינו להיות קשובים לסימנים ולתמרורים שאנו פוגשים בחיינו.  למדתי בחיי שמשברים הם שעורים בחיינו זו מעין אגרת שאנו מקבלים מהיקום  בצורות שונות, כמו: פרידות, פיטורין מעבודה, משבר כלכלי, רגשי וכדומה.
לתפיסתי אתגרים אלה הינם הזדמנות בתחפושת המביאה אותנו בסופו של דבר לפריצת דרך, שינוי וצמיחה אישית.

אז זהו..אני אוהבת את מה שאני עושה ושמחה מאוד להדליק את האור לזולת בדרכו , לתת את הכלים לדרך,  המאפשרים לפתוח חלון הזדמנויות נוסף ובריאת מציאות חדשה.  אני מאמינה שכל אדם הוא ה"נס" של עצמו, כל אדם הוא עולם ומלואו יחיד ומיוחד.

אני מזמינה אתכם להצטרף לפאזל הגדול שלי  אל   האור.

ייעוץ והכוונה בכל תחומי החיים במפגש אישי, אפשרות לייעוץ טלפוני מכל מקום בארץ ובעולם.                   מפות לידה לתינוקת – התאמה ובדיקת שם היילוד.
הרצאות  וסדנאות לכל אירוע.                                                                                                              לימודי נומרולוגיה המועברים באופן מקצועי המשלבים ידע תאורטי והתנסות מעשית.

Comments are closed.